4 Kapılı Gardırop Model
SJ-FP810V-ST

ZARİF KAPI KOLLARI

Her yaş ve boydaki kişiler tarafından kolayca kullanım için tasarlanan ve dolap yüksekliği boyunca uzanan kapı kolları, Sharp buzdolaplarının zarif tasarım özelliğini yansıtır.

TAM ARKA AYDINLATMA

Buzdolabında enerji tasarruflu, 48 adet LED ışıktan oluşan arka aydınlatma sistemi bulunur. Sertleştirilmiş cam raflar, bu ışığı yansıtarak daha fazla aydınlanma sağlar ve aradığınız malzemeyi bulmanızı kolaylaştırır. Daha fazla enerji tasarrufu için buzdolabının iç tarafındaki EKO işareti, kullanıcıların dolap kapısını kapatmasını hatırlatmak üzere maviden portakal rengine doğru dönüşür.

ALT DONDURUCU

4 çekmeceli dondurucu bölümü, buzdolabının alt kısmında bulunan, ihtiyacınız olan maddelerin çoğuna eğilmeden ulaşmanızı kolaylaştırır.

GENİŞ İÇ ALAN

Sıkıca yalıtılmış sebzelik dahil olmak üzere, buzdolabı bölümündeki ayrı gözler, gıdanın tazeliğini korumaya ve lezzetlerini muhafa etmeye yardımcı olur. Dondurucu kısmındaki çekmece tipi bölümler ise malzemelerin türlerine ve boyutlarına göre uerleştirilmesine ve donmuş gıdalarınıza kolayca erişmenize olanak sağlar.

AG+ NANO KOKU GİDERİCİ

Kokuları azaltmak ve gıdaları taze tutmak için Ag+ koku giderici moleküller içeren bir filtre yardımıyla, hava ile buzdolabına taşınan kokular hapsedilir.

4-kapılı-gardrop-model